1 Ağustos 2011 Pazartesi

Yüksek Belli Fermuarlı Etek

Uuuuuzzzzzzuuuuuunnnnn bi aradan sonra oturdum kumaşlara bakarken işe yarar son bi kumaş gördüm ve  hemen alıp "yüksek belli fermuarlı etek" yaptım:) geçen gün de kendimi kırk yıllık terzi sanıp artan kumaşlardan şapka dikmeye kalktım da kafama olmadı:) konuyla da kel alaka ya neyse:) şapka kesinlikle fiyasko ama etek umarım işinize yarar!:)

herkese kolay gelsiiin!


6 yorum:

 1. sevgili eylem çook güzel olmuş.güle güle güzel günlerde giy.üstelik sana da çok yakışmış...bu ara da anlatımlarını çok beğendiğimi de söylemeliyim.sevgiler...

  YanıtlaSil
 2. gerçekten beğendiniz miii:) en çok anlatımları yazarken heyecanlanıyorum nası yazsam nası ifade etsem nası anlatsam diye şimdi böyle söylemeniz içimi rahatlattı:) çook teşekkürler güzel yorumunuz için!!

  YanıtlaSil
 3. Ellerine sağlık Eylem' cim yine çok cici bir etek yaratmışsın. Çok da pratik anlatıyorsun ama ölçü de verebilir misin ?

  YanıtlaSil
 4. oyy çok teşekkür ederiiim:) ölçüleri kafadan atıyorum kumaş ne kadar varsa ona göre ayarlıyorum, üstüme olucak şekilde ayarlıyorum hep. ölçü vermek gerekirse o bant bel ölçünüz kadar olmalı veya bi iki parmak daha az olabilir fermuarlı olduğu için. (esnek kumaş kullanırsanız bel ölçünüzden daha az olmalıdır onu da en iyisi üstünüze tutup denemek:). etek kısmı da uzunluk size kalmış genişlik de hafif kabarık olucak şekilde ve ne deniyo onlara bilmiyorum ama büzgü diyim:) büzgüler sık olucak şekilde ayarlarsanız güzel durur. dar yapmak isterseniz de en iyi yöntem yine üstünüze tutup denemek:)ama tek yüzde yüz doğru ölçü olarak şunu verebilirim: o teyellenen kısım teyelleme bittiğinde bantla eşit uzunluğa getirilmelidir. sanırım bu kadar:)

  YanıtlaSil
 5. Çok güzel olmuş her zamanki gibi. Ellerine sağlık. En çok da neyi seviyorum biliyor musun? Blogda arka planda çalan müzikleri o nedenle arada bir senin bloğunu açıp media player olarak kullanıyorum :)

  YanıtlaSil
 6. hahaha ciddi olamazsııııın:)ne güzel bi yorum bu böyle:) inan çok sevindim ben de kendi kendime acaba bunu severler mi şunu severler mi diye düşünüp duruyoduum:)

  YanıtlaSil