2 Mart 2014 Pazar

Kitap Kangurusu

Merhabalar!
Bu aralar her yerde gördüğüm kanguruların kitap koymak için olan versiyonunu yaptım. Malum, yurtta başucumda başucu komodini yerine ranzanın üstüne çıkmaya yarayan bir sandalye olduğu için(sanırsınız bütün merdivenciler grevde) ve o sandalyenin üstünde ne varsa ranza üstünde kalan arkadaşımın ayaklarının altında ezilmeye mahkum olduğu için kitaplara dergilere yer bulmak için hayal gücümüzü zorlamamız gerekiyor. Ben de yatağa asmak için bu kitap kangurusunu yaptım. Bu arada benim kapı gibi başucu komodinim var ben  normal kanguru isterim diyorsanız da alttaki bölmeyi biraz daha kısa tutup üstten dikerek ikiye bölebilirsiniz bir de kangurunun üstte kalan boş kısmına kumaşı iki kat yapıp diktiniz mi normal kangurunuz da hazır:) 
Mutlu günlerde kullannın!
Sevgiler EYLEM
3 yorum:

  1. heyy seni yeniden buralarda görmek ne güze eylemciğim.hoşgeldin :) fikir ve çalışma harika.ne güzel düşünmüşsün.çok beğendim.ellerine sağlık canım.artık daha sık yazzz.çok öpüyorum :)

    YanıtlaSil
  2. Alanay hocamm hoşbulduk ben de tekrar burda olmaktan çoook mutluyum:) yorumunuzu gorunce de cok sevindim çok tesekkur ederim, artık kesinlikle daha fazla burdayım blogu yeni açmışım gibi heveslendim:)

    YanıtlaSil
  3. bayramın kutlu mutlu olsun arkadaşım.sevdiklerinle beraber geçireceğin nice mutlu bayramlara...

    YanıtlaSil